Kontakti Lapas karte Reģistrēties
 
Korporāciju dzīvē bez ikdienas internās dzīves notiek arī daudzi eksterni pasākumi, kuros korporāciju biedri iepazīstas, sadarbojas un reizēm arī sacenšas ar citu korporāciju pārstāvjiem.

Tatjanas balle.
Tradicionālais krievu studentu pasākums Latvijā, kuru organizē korporācijas  Fraternitas Arctica un Sororitas Tatiana.

Oskara Kalpaka piemiņas pasākumi
Kopš Latvijas neatkarības iegūšanas katru gadu, pieminot latviešu brīvības cīņas, kurās pulkveža Oskara Kalpaka bataljona rindās cīnījās arī studentu korporāciju biedri, februārī tiek organizēti vairāki pasākumi. Piemiņas dievkalpojums Sv. Jāņa baznīcā un O.Kalpaka piemiņas balle, kurā iegūtie līdzekļi tiek novirzīti dažādiem labdarības mērķiem.

Korporāciju sporta spēles
Katru gadu vasaras noslēgumā studentu un studenšu korporāciju pārstāvji tiekas korporāciju vasaras sporta spēlēs, kur dažādās disciplīnās tiek noskaidrotas gada sportiskākās korporācijas un to pārstāvji.

Aristoteļa svētki

Uzsākot mācību gadu kuplā korporāciju saime piedalās Latvijas Universitātes Aristoteļa svētku atklāšanā un gājienā līdz Alma Mater ēkai Raiņa bulvārī 19.


18. novembra pasākumi
Atzīmējot Latvijas neatkarības dienu, korporāciju biedri ir pirmie, kas rīta agrumā ar svinīgu gājienu no Latvijas Universitātes līdz Brāļu kapiem ievada 18. novembra svētku pasākumus. Gājienā ik gadu piedalās vairāk kā tūkstotis studentu un studenšu korporāciju biedru. Dienas laikā korporanti svētkos piedalās gan kā armijas parādes un citu svētku pasākumu dalībnieki, gan kā skatītāji. Valsts svētku diena tiek noslēgta ar saviesīgu pasākumu.

 

Operas apmeklējums
Par tradīciju ir kļuvis korporācijas Tālavija rīkotais ikgadējais korporantu kopīgais operas apmeklējums, kad svinīgā gaisotnē korporāciju pulkā iepējams noskatīties kādu no repertuāra izrādēm. 
Autorizācija
Lietotājs
Parole

Noderīgas saites

S!P!K!

KSCV un WSC

51. Baltijas Tautu komeršs

Polijas korporāciju muzejs

P!K! rekvizīti